PAÜ’de Hizmet İçi Eğitimler Tamamlandı

PAÜ’de Hizmet İçi Eğitimler Tamamlandı

Pamukkale Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı tarafından idari personele yönelik düzenlenen hizmet içi eğitimler tamamlandı.

ABONE OL
Ağustos 18, 2022 21:07
PAÜ’de Hizmet İçi Eğitimler Tamamlandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Hizmet içi eğitimin ilk gününde Prof. Dr. Abdurrahman Tanrıöğen insan ilişkileri ve eğitimi, Arş. Gör. Selver Özgür öfke kontrolü ve stresle başa çıkma, Prof. Dr. Kamil Orhan takım çalışması ve çalışma motivasyonu; ikinci gününde Doç. Dr. Yeliz Mohan Bursalı zaman yönetimi, Öğr. Gör. Yaşar Yıldırım protokol ve görgü kuralları, Prof. Dr. Sabahat Bayrak Kök etik davranış ilkeleri hakkında eğitim verdi.

Eğitim kapsamında ayrıca öğrenci işlerinde çalışan personel, genel öğrenci işleri ve azami öğrenim süresini dolduran öğrenciler hakkında; mali işlerde çalışan personel, taşınır kayıt, doğrudan temin, ihale işlemleri, maaş ve yolluk hakkında; büro çalışanları ise izinler, resmi yazışma kuralları, disiplin işleri, 657 sayılı DMK., 2547 sayılı Yüksek Öğretim Kanunu ile ilgili eğitimler aldı.

Kaynak: denizlihaber.com

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.